שחבר 38 יזמות ובנייה

שחבר 38 הינה שותפות בין אשר גרין, עופר שחף, אייל ברזילי ויואל זילברשטיין, קבלני בניין ויזמים.  אנו מתמחים בעמידה באתגרים הכרוכים בביצוע תוכניות תמ"א 38:

  • אנו מומחים בניהול פרויקטים, בעלי ניסיון בפרויקטים בעלי מורכבויות אנושיות ובין אישיות.
  • אנחנו בעלי אורך רוח יזמי ובנחישות הנדרשים כדי לשמר תנופה חיובית של התקדמות.
  • ברשותנו ידע רב הנשען על קבוצה של מומחים מובילים בתחום – עו"ד, אדריכלים, מהנדסים, מומחי מיסוי ועוד.
  • אנחנו מבינים היטב את הקשיים והאתגרים העומדים לפניכם ולפיכך בנינו מגוון פתרונות כוללים שיגרמו לחלומכם להתגשם בצורה מעוררת השראה.
  • אנו ניקח אתכם יד ביד לאורך התהליך כולו באמצעות הידע, הניסיון והקשרים שבנינו, עד לסיום הפרויקט בבניינכם החדש.

wallpaper-2

מי אנחנו ?

אשר גרין

asher-green

אשר גרין מייסד החברה גרין מבנים הינו בוגר מנהל עסקים בטכניון. הקים את החברה בשנת 1965, במסגרת ניהול החברה, צבר למעלה מ- 40 שנות ניסיון כקבלן חוזי בפרויקטים ציבוריים גדולים ועבודות ביצוע מגוונות לכלל המגזרים במשק המאופיינות במורכבות הנדסית גבוהה.
לחברה סיווג קבלני ג'5 בלתי מוגבל, החברה זכתה בשנה האחרונה בפרס אוסקר הבניה על בנית מוזיאון העיצוב בחולון.
בין יתר הפרויקטים שהחברה ביצעה, החברה שיפצה את בניין עיריית ת"א בזמן שהעירייה המשיכה לתפקד כרגיל במבנה.
לאחרונה התקבלה החלטה לפעול בתחום התמ"א 38.
בהווה ממלא אשר משרה ציבורית ומכהן כסגן נשיא התאחדות הקבלנים, וראש האגף לקבלנות חוזית בהתאחדות הקבלנים בישראל.

 

עופר שחף 

oferעופר הינו יזם ובעלים של חברות קבלניות ויזמיות בענף הנדל"ן עם ניסיון מצטבר של 28 שנים. עופר בעל ניסיון רב בענף הבניה ובהובלת פרויקטים קבלניים מורכבים ומביא את ניסיונו העשיר בממשקי דיירים-קבלנים-יזמים-רשויות ואת נבחרת המומחים הרלוונטיים כדי להוציא לפועל בהצלחה את הפרויקטים אותם אנו מבצעים.

 

אייל ברזילי

אייל ברזיליאייל יזם ובעלים של חברות קבלניות ויזמיות בענף הנדל"ן בעל תואר שני במנהל עסקים, קבלן 100 לבנייה, מנהל עבודה מוסמך של משרד התמ"ת ובעל 18 שנות ניסיון ביזמות, בניה והתמחות רלוונטית בתמ"א 38.  אייל מומחה מהשורה הראשונה לניהול וביצוע פרויקטים קבלניים בענף הנדל"ן. כישורים אלו מובילים את יישומם המדוקדק של המיזמים אותם מבצעת חברת שחבר 38.

 

יואל זילברשטיין 

יואל זילברשטיין

 

ליואל ניסיון של מעל 15 שנה בתחום הנדל"ן, ביזמות ובניהול נכסים ללקוחות פרטיים באזור תל-אביב והמרכז. יואל בעל תואר ראשון בניהול ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, ובעל רקע אקדמאי ועסקי בייעוץ ארגוני ובעיצוב תהליכי עבודה ובקרה. יואל מכהן כיד ימינו של המנכ"ל המשותף בניהול המקצועי של החברה, ומשמש כסמנכ"ל תפעול, מנהל פרויקטים מיוחדים ואחראי על ניתוח וקידום תהליכים עסקיים בחברה.

צרו קשר (כל העמודים)

צור קשר:

צור קשר